Jeansy Wrangler spodnie Lee Mustang

Strona główna

Nowa wersja naszego sklepu jest pod aresem: www.superjeans.pl. Zapraszamy!

  • Wrangler Arizona Stretch
    Wrangler Arizona Stretch

Arizona

Spodnie Wrangler Arizona Stretch należą obok modelu Texas i Greensboro do najbardziej popularnych męskich jeansów firmy Wrangler. Arizona charakteryzuje się klasycznym tradycyjnym krojem, przy czym stan z przodu, czyli odległość od skrzyżowania szwów spodni do górnej krawędzi pasa, jest trochę niższy w porównaniu z modelem Texas. Dodatek Stretchu powoduje, że spodnie Wrangler Arizona lekko rozciagają się w pasie, dają tolerancję i łatwo dopasowują się do sylwetki. Nogawki spodni są klasyczne, proste, w udach lekki luz, od kolan lekko zwężają się ku dołowi (mniej niż w Texasie). Wrangler Arizona występują jako jeansy w szerokiej gamie kolorów, wszystkie odcienie niebieskiego, szarości, czerni, a także w innych bardziej oryginalnych kolorach. Poza tym sprzedawane są sztruksy Wrangler Arizona i spodnie materiałowe - eleganckie wizytowe, albo klasyczne codzienne, często jako wygodne lekkie spodnie na sezon wiosenno-letni. Wranglery Arizona produkowane są w rozmiarach od W28 do W48 i długościach od L30 do L36. Poniżej obecnie dostępne spodnie Wrangler Arizona:

 

spodnie lee - wrangler - mustang - cross
sklep online - legalne i bezpieczne zakupy przez internet
wysyłka od 8,00 PLN

 

J&C markowa odzież - nowe oryginalne jeansy Wrangler, Lee - spodnie wysokiej jakości z zachodnich sklepów. Outlet końcówki kolekcji, wyprzedaże, serie próbne, zapasy magazynowe, nadprodukcja. Towar w 1 gatunku. Bardzo niskie ceny, nawet o 50% taniej niż w tradycyjnych sklepach!
Spodnie Wrangler damskie: Corynn, Caitlin, Drew, Jaclyn, Molly, Tina.
Spodnie Wrangler męskie: Texas, Arizona, Bostin, Ace, Crank, Colton, Greensboro, Bryson, Boyton, Jacksville, Larston, Spencer, Utah.
Spodnie Lee damskie: Emlyn, Jade, Jodee, Scarlett, Skin to Skin, Skyler, Toxey.
Spodnie Lee męskie: Arvin, Blake, Brooklyn, Daren, Kent, Knox, Malone, Powell.
Ponadto w ofercie posiadamy jeansy Mustang, Cross, a nawet Replay.
Zapraszamy na udane zakupy!