jeansy Tommy Hilfiger spodnie Calvin Klein Diesel Wrangler Lee Levis

Outlet Tommy Hilfiger - Calvin Klein - Levi's - GUESS - Diesel - Wrangler - Lee - Mustang - Pepe Jeans ...

Bezpieczne i wygodne zakupy bez haseł i logowania. Zapraszamy!

Poradnik jak dopasować spodnie

Preczytaj zanim zamówisz, wartosmiley

Rozmiary spodni W/L podawane są w calach, gdzie pierwszy wymiar "W" określa obwód pasa, a drugi wymiar "L" długość nogawki od kroku w dół. 1 cal to 2,54 cm.
Przykładowo spodnie o rozmiarze W34/L32 na ogół będą miały ok. 86 cm w pasie i ok. 82 cm długość wewnętrzną nogawki.
Rozmiar W/L jest to miara ogólna i na jej podstawie nie można być pewnym, że spodnie będą pasowały. W zależności od modelu i fasonu spodni, zdarza się nierzadko, że spodnie nawet tej samej firmy o tym samym rozmiarze W/L nie pasują.
Dlatego zalecamy zmierzenie spodni, które Państwo nosicie i porównanie wymiarów szczegółowych. Porównanie takie zminimalizuje ryzyko zakupu spodni, które potem nie będą pasowały. Wprawdzie naturalnie przyjmujemy spodnie do zwrotu, niemniej klient, jest na tym stratny o koszty przesyłki, ponieważ towar odsyła na swój koszt. Aby zaoszczędzić zbędne wydatki zalecamy zastosowanie się do poniższych wskazówek.


Jak dopasować spodnie ?

1. Wyszukaj interesujący Cię model w odpowiednim rozmiarze.
2. Sprawdź wymiary szczegółowe przedstawionych spodni.
3. Rozłóż swoje spodnie na podłodze na płasko, wyprostuj, nie naciągaj.
4. Weź miarę krawiecką.
5. Na górnej (tylnej) krawędzi pasa, zmierz pas (wymiar A), pomnóż x2. Jezeli wymiary są podobne, spodnie powinny pasować.
6. Wyprostuj nogawkę, lekko naciągnij i zmierz swoje spodnie od kroku do końca nogawki.
7. Porównaj długości nogawki.
8. Porównaj pozostałe wymiary.

Jeżeli spodnie mają niższy stan (wymiar C), np. typu biodrówki, są one noszone niżej na biodrach i wtedy ich wymiary w pasie są trochę większe.

Jeżeli z rozmiaru, którego nosisz nie dopasowałeś spodni dla siebie, możesz wtedy sprawdzić podobne rozmiary. Może się zdarzyć, że np. zamiast W34/L32 znajdziesz spodnie W34/L34, których wymiary będą podobne do Twoich.

Jeżeli spodnie są na STRETCHU lub mają w swoim składzie materiałowym elastan albo polyester, bedą się lekko rozciągały. Jeżeli mają 100% cotton (bawełna), generalnie nie rozciągają się.

Jeżeli mimo, przeprowadzenia tych pomiarów nie jesteś przekonany, napisz do nas. Zrobimy dodadkowe zdjęcia (np. wymiar w biodrach, stan z tyłu, wymiar w pasie na maksymalnym rozciągnięciu itp.) z rozłożoną miarą krawiecką i przyślemy ci przez email.

Jeżeli nadal masz wątpliwości - nie kupuj! Zaoszczędzisz przez to wydatków na przesyłki.

Jeżeli nie ma odpowiedniego modelu w Twoim rozmiarze nie pytaj kiedy takie będą. Odpowiedź brzmi - nie wiem. Jest to towar powyprzedażowy, typu outlet i nie jesteśmy w stanie ci odpowiedzieć kiedy i czy w ogóle określony model w konkretnym rozmiarze będziemy mieli.

Niemniej chętnie służymy poradą, pomocą, odpowiadamy na każde pytanie, dlatego proszę pisz, dzwoń pytaj.