jeansy Tommy Hilfiger spodnie Calvin Klein Diesel Wrangler Lee Levis

Outlet Tommy Hilfiger - Calvin Klein - Levi's - GUESS - Diesel - Wrangler - Lee - Mustang - Pepe Jeans ...

Bezpieczne i wygodne zakupy bez haseł i logowania. Zapraszamy!

Regulamin

Regulamin sklepu

 

I. Informacje o przedsiębiorstwie

 

1. Sklep internetowy J & C - markowa odzież należy do firmy J & C markowa odzież Jacek Ciechanowski, z siedzibą w Tarnowskich Górach, przy ul. Łowieckiej 101,  wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej przez Burmistrza miasta Tarnowskie Góry pod numerem 14257/2005/KB.

 

2. Numer identyfikacji NIP: 645-162-89-10

 

3. Numer identyfikacji Regon: 150336241

 

4. Dane kontaktowe: email: sklep@markowa-odziez.eu , telefon: 600-459-779

 

5. Sklep internetowy J & C - markowa odzież działa na domenie www.markowa-odziez.eu i prowadzi sprzedaż wysyłkową nowych, oryginalnych produktów odzieżowych pochodzących z outletu, markowych firm, głównie Lee i Wrangler.

 

6. Każdy klient wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o zawieranej transakcji (umowie sprzedaży) drogą elektroniczną, czyli poprzez wysłanie wiadomości email. Składając zamówienie nabywca akceptuje przedstawiony regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia wystawienia faktury, prowadzenia sprawozdawczości finansowej i dostarczenia towaru do klienta (wysyłki). Dane te nie będą ujawniane osobom trzecim za wyjątkiem podmiotów, których udział jest niezbędny w realizowaniu zamówienia i prowadzenia wymaganej przepisami polskiego prawa dokumentacji finansowej, jak Poczta Polska, biuro rachunkowe. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki Konsument wyraził zgodę - zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku, gdy Konsument nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia może być niemożliwe.

Każdy może otrzymywać informacje marketingowe i handlowe (w formie "newsletter"), jeśli wyrazi na to zgodę oraz dobrowolnie udostępni swoje dane osobowe w postaci adresu email .

Abonent neswlettera może w  każdej chwili zrezygnować z otrzymywania wiadomości  newsletter  i został o tej możliwości, a także o sposobie rezygnacji poinformowany. W tym celu należy otworzyć odnośnik (kliknąć w link), który znajduje się w wiadomości email od J&C markowa odzież, można tez w każdej chwili zrezygnować poprzez wysłanie wiadomości email na adres sklepu, który znajduje się w dziale kontakt. Więcej na ten temat w polityce prywatności

 

II. Procedura składania zamówień

 

7. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu przez cały rok. Informacje o ewentualnych przerwach w działaniu sklepu zostaną zamieszczone w widocznym miejscu na stronie głównej.

 

8. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularzu zamówienia.

 

9. Sklep internetowy J & C markowa odzież zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do rzetelności takiego zamówienia. Sklep J & C markowa odzież zastrzega sobie anulowanie zamówienia w przypadku braku towaru w magazynie, w takim przypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

 

10. Prosimy dokładnie zapoznać się z wymiarami, znajdującymi się przy opisie, każdego towaru. Podane w rozmiarach obwody, mierzone są na płasko i mnożone x2. Obwód pasa zmierzono na płasko, na górnej krawędzi pasa (bez równania stanów).
Dlatego najlepiej zmierzyć w ten sposób noszone do tej pory spodnie i porównać z rozmiarami dostępnymi w sklepie. Wiecej na ten temat znajduje się na stronie z poradnikiem. Dopuszczam niewielkie odchylenia od podanych wymiarów szczegółowych, na ogół nie przekraczają one +/- 1 cm.
Podobnie kolory towaru na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od stanu rzeczywistego (światło, ustawienia monitora itp.)

 

11. Ceny towarów znajdujących się w ofercie naszego sklepu są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT. Do ceny doliczany jest koszt wysyłki.

 

12. Zamawianie wybranych towarów, polega na włożeniu ich do wirtualnego koszyka, wybraniu formy wysyłki oraz wypełnieniu i wysłaniu formularza zamówienia. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na podany przez Ciebie w formularzu e-mail odpowiedź potwiedzajacą dostępność danego produktu oraz dane do przelewu i prośbę o potwierdzenie zamówienia.

 

13. Jednorazowo można zamówić maksymalnie 2 szt. towaru. Jeżeli zamówienie obejmuje większe ilości towaru, do każdych kolejnych 2 szt., doliczamy następny koszt wysyłki. (nie dotyczy klientów VIP)

 

14. Do każdego zakupu wystawiona jest faktura VAT.

 

15. Realizacja zamówienia rozpocznie się w ciągu 2 dni roboczych, następujących po dniu w którym dokonano zapłaty za towar. W przypadku płatności za pobraniem wysyłka następuje w terminie do 2 dni roboczych od  dnia, w którym dokonano potwierdzenia zamówienia wybranego towaru.
W uzasadnionych przypadkach sklep J&C markowa odzież zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, tym samym do odstąpienia od zawarcia umowy kupna/sprzedaży.

 

16. Płatość za zamówiony towar może nastąpić tylko przelewem na nasze konto, dotyczy to również płatności za pobraniem (zapłaty gotówką przy odbiorze). 
Przy zakupie hurtowym możliwa jest zapłata gotówką i odbiór osobisty - wtedy obowiązkowo wystawiamy fakturę VAT z nr NIP i danymi przedsiębiorcy, który dokonał zakupu.

 

17. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

18. Dni wysyłki towaru: poniedziałek, środa, czwartek, piątek godz.12.00

 

III. Odstąpienie od umowy.
Rezygnacja z zakupu, zwrot towaru, wymiana towaru

 

Każdy konsument, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży, czyli może bez podania przyczyn, zrezygnować z zakupu wybranego towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. O zamiarze zwrotu należy powiadomić w formie pisemnej Sklep J & C markowa odzież wysyłając email.

Podstawą odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży jest pisemne oświadczenie konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Konsument może w tym celu posłużyć się formularzem stanowiącym załącznik do Ustawy o prawach konsumenta. Nie oferuję możliwości odstąpienia od umowy drogą  elektroniczną. Jeżeli oświadczenie zostało wysłane bez zakupionego towaru, ze zwrotem zapłaty wstrzymuję się do czasu otrzymania paczki z przedmiotem podlegającym zwrotowi.

Zwrot towaru jako nowego, jest możliwy tylko w wypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany, ani uszkodzony, czy pobrudzony oraz posiada fabrycznie zamocowane oryginalne metki. Zwracany towar należy odesłać na adres siedziby firmy, który jest również na fakturze zakupu, w odpowiednio zabezpieczonej paczce.
W takim przypadku sklep J & C markowa odzież dokona zwrotu zapłaty za towar, wraz z najtańszym kosztem wysyłki, niezależnie od tego jaką opcję wysyłki wybrał klient podczas składania zamówienia.
Zwrot zapłaty może nastąpić tylko przelewem i tylko do banku polskiego (działającego na terenie Polski). Ze względu na zbyt wysokie koszty, nie wykonujemy przelewów zwrotu zapłaty za towar do zagranicznych placówek bankowych !

Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych za pobraniem ! 
Koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na swój koszt.

Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy zakupu wg. wzoru:

 

Z prawej strony data. Z lewej strony dane nabywcy (imię nazwisko i adres) oraz treść:

"Oświadczam, że zakupione w dniu ... (data) ...  (nazwa towaru) - wysłano do zwrotu.

Zwrot zapłaty proszę przelać na:

nr konta ...

imię nazwisko adres ...

Na dole czytelny podpis kupującego ..."

 

Zamiast tego można również na dołączonej fakturze zakupu napisać "wysłano do zwrotu" i czytelnie się podpisać. Dokument wysłać razem z towarem.

Jednocześnie przez email należy podać dane do przelewu zwrotu zapłaty:

nr konta

imię nazwisko

adres

Jeżeli zwrot ma być przelany na konto osoby trzeciej, należy tę informację umieścić na oświadczeniu lub fakturze.

Przykładowy wzór oświadczenia

 

W przypadku chęci wymiany na inny towar, należy przed odesłaniem towaru koniecznie skontaktować się poprzez email lub telefonicznie.

 

IV. Gwarancje, reklamacje, usługi posprzedażowe


Towar sprzedawany w sklepie internetowym J & C markowa odzież jest towarem typu OUTLET, powyprzedażowy, sprzedawany na sztuki, z obrotu wtórnego, w związku z tym nie podlega gwarancji.

Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby oferować do sprzedaży towar wysokiej jakości, z ostatnich kolekcji. Jednak nie możemy zagwarantować, że towar ten jest w 100% pełnowartościowy, pozbawiony jakichkolwiek wad.
Dokonując zakupu w naszym sklepie kupujący ma świadomość, że za cenę niższą od cen sklepowych kupuje towar typu OUTLET i został poinformowany o tym, że istnieje ryzyko nabycia towaru, z wadą, która może ujawnić się podczas użytkowania.
Nie może to stanowić podstawy do składania reklamacji. Reklamacje będą rozpatrywane tylko w przypadku niezgodności towaru z opisem na stronie sklepu. Reklamacja z tytułu rękojmi 1 rok. Towar należy użytkować i przechowywać zgodnie z przeznaczeniem. Należy koniecznie zapoznać się z informacjami dotyczącymi prania, prasowania i użytkowania, zamieszczonymi na wewnętrznej metce.

W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego i Konsumenckiego oraz inne przepisy obowiązujacego w Polsce prawa.

 

J & C markowa odzież